Sıkça Sorulan Sorular

1) Eksik kayıp parça var. Ne yapmalıyım?

Oyununuzu aldınız ve içerisinde bir parçanın eksik olduğunu mu fark ettiniz? Veya oyunun heyecanıyla kendinizi kaybederek bir kartı mı yırttınız? Ya da oyun oynarken bir parça kaza kurşununa mı kurban oldu? Veya Gulyabanilerin geceleri sizin kutu oyunlarınızdan parçalar çaldığına mı inanıyorsunuz? Üzülmeyin bu dünyanın sonu değil.

Eğer bizim paketleme sırasında hata yaptığımıza inanıyorsanız fatura tarihinden itibaren 30 güne kadar belirttiğiniz ilgili eksik parçaları size bedelsiz şekilde kargoluyoruz. Diğer kötü şeylerin başınıza gelmiş olması durumunda ise, parçaları size bedelsiz gönderiyor ancak kargoyu alıcı ödemeli şekilde (kartlar ve ufak parçalar için kargo ücreti tahminen 45 TL) gönderiyoruz. Kayıp parça sürecini iletişim sayfasından email atarak başlatabilirsiniz.

2) Siparişim ne zaman kargolanır?

Siparişiniz öğleden sonraya (12.00 sonrası) kalmadığı müddetçe aynı gün içerisinde kargoya verilmeye çalışılır. Takip numarası ise aynı gün içerisinde tarafınıza email ve sms olarak iletilir.

3) Hediye paketi yapabiliyor musunuz?

Ne yazık ki çalıştığımız lojistik firması bu hizmeti sağlamıyor, dolayısıyla yapamıyoruz 🙁

4) Oyun almak istiyorum ancak kredi kartım yok veya bilgilerimi vermek istemiyorum?

Ödeme aşamasına geldiğinizde banka havalesi ile sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

5) Yurtdışındaki ‘XYZ’ masa oyununu İngilizce olarak getirme şansınız var mı?

Gümrük mevzuatından ötürü ne yazık ki yok. Sadece sitemizde olan oyunları satıyoruz 🙁

6) Sitenizde İninal kart geçerli mi?

Evet geçerli. Ödeme aşamasında “Diğer Ödeme Yöntemleri” kısmından “Ön Ödemeli Kartlar”‘ı seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Açıkcası yukarıda görebileceğiniz üzere şu ana kadar pek fazla sıkça sorulan bir soruyla karşılaşmadık. Sorularınızı iletişime yazabilirsiniz.