Troy Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

Troy Puan girdiğiniz siparişlerden ve ödül programına dahil olup paylaştığınız linklerden kazanılır. 1 Troy Puan, 1 TL’ye eşittir.

 

Girdiğiniz siparişlerden puan kazanmak için bir üyelik hesabınızın bulunması gerekir. Misafir olarak yaptığınız alışverişlerden puan kazanamazsınız.

Kampanyasız dönemlerde girdiğiniz siparişlerden, “Oyuncu” statüsündeyseniz %2, “Tutkun” statüsündeyseniz %5 Troy puan kazanırsınız.

Kampanya dönemlerinde girdiğiniz siparişlerde ise “Oyuncu” statüsü %1, “Tutkun” statüsü ise %3 puan kazandırır.

Bu Troy Puanları bir sonraki siparişinizde “Sepet” aşamasında kullanabilirsiniz. Kazanılan puan 365 gün içerisinde kullanılmazsa iptal olur.

Puanlarınız, siparişiniz “Tamamlandı” statüsüne geçtikten, yani ürünleriniz size teslim edildikten sonra hesabınıza geçer.

Troy Puanlarınızı “Hesabım” sayfasındaki sol menüde yer alan “Troy Puan” başlığı altında görebilirsiniz.

 

Oyuncu ve Tutkun statüleri nedir?

Oyuncu statüsü bütün üyelik oluşturan kullanıcılara verilir. Tutkun statüsüne geçmek için ise geçmiş 365 içerisinde 1.500 TL + KDV sipariş yapma şartı aranmaktadır. Bu çalışma yeni başladığı için 04 Aralık 2020 öncesi siparişlerinizi ne yazık ki bu kapsama alamıyoruz 🙁 04 Aralık 2020 sonrası girilen siparişler 1.500 TL + KDV kapsamına giriyor.

 

Tek seferde yüklü sipariş gireceğim ek bir şeyler var mı?

Eğer tek seferde 1.000 TL + KDV bedelinde sipariş girerseniz ek %2 Troy Puan daha kazanabilirsiniz.

 

Ödül Programı Nedir?

Sizlerin bizi eş ve dostlarınıza tavsiye ettiğinizi biliyoruz ve sonsuz teşekkür ediyoruz. Sizin yapmış olduğunuz bu cömertlik karşılığında biz de “Ödül Programını” planladık.

Kısacası sizin kendi oluşturup paylaşacağınız link ile bizi tavsiye edip satışa dönen siparişler için sipariş bedelinin %10’u kadar (küsüratlardan ötürü %9’a denk gelen durumlarda olabilir) Troy Puan vermek istedik.

Sistemin detayları aşağıdaki gibidir:

  • Ödül programına dahil olabilmek için hesabınızda en az 1 ayrı sipariş bulunmalı veya “Tutkun” müşteri olmalısınız (bu programı herkese açarak suistimal edilmesini istemediğimiz için bu kıstası koyduk).
  • “Hesabım” sayfasındaki sol menüde yer alan “Ödül Programı” butonuna basarak kayıt işleminizi yapabilirsiniz. Ardından link oluşturmayı yine aynı sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Paylaşacağınız linklerin geçerliliği 60 gündür. Örnek verecek olursak bir arkadaşınızla kendi oluşturduğunuz linkinizi paylaştınız. Linke tıklayan arkadaşınız 60 gün içerisinde bir sipariş girerse size Troy Puan geliyor olacak.
  • Kapıda ödeme veya Havale ile girilen siparişler oluştuğu anda puan kazandırmaz, eğer “Tamamlandı” statüsüne geçerse size puanınız gelir.
  • NeoTroy Games bu sistemi suistimal ettiğini tespit ettiği müşteriyi bu programın dışına dilediği zaman çıkarabilir.

NeoTroy Games burada belirtilen şart, koşul ve oranları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.