Troy Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

Troy Puan girdiğiniz siparişlerden ve ödül programına dahil olup paylaştığınız linklerden kazanılır. 1 Troy Puan, 1 TL’ye eşittir.

Girdiğiniz siparişlerden puan kazanmak için bir üyelik hesabınızın bulunması gerekir. Misafir olarak yaptığınız alışverişlerden puan kazanamazsınız.

Kampanyasız dönemlerde girdiğiniz siparişlerden, “Oyuncu” statüsündeyseniz %2, “Tutkun” statüsündeyseniz %5 Troy puan kazanırsınız.

Kampanya dönemlerinde girdiğiniz siparişlerde ise “Oyuncu” statüsü %1, “Tutkun” statüsü ise %3 puan kazandırır.

Bu Troy Puanları bir sonraki siparişinizde “Sepet” aşamasında kullanabilirsiniz. Kazanılan puan 365 gün içerisinde kullanılmazsa iptal olur.

Puanlarınız, siparişiniz “Tamamlandı” statüsüne geçtikten, yani ürünleriniz size teslim edildikten sonra hesabınıza geçer.

Troy Puanlarınızı “Hesabım” sayfasındaki sol menüde yer alan “Troy Puan” başlığı altında görebilirsiniz.

Oyuncu ve Tutkun statüleri nedir?

Oyuncu statüsü bütün üyelik oluşturan kullanıcılara verilir. Tutkun statüsüne geçmek için ise geçmiş 365 içerisinde 1.500 TL + KDV sipariş yapma şartı aranmaktadır. Bu çalışma yeni başladığı için 04 Aralık 2020 öncesi siparişlerinizi ne yazık ki bu kapsama alamıyoruz 🙁 04 Aralık 2020 sonrası girilen siparişler 1.500 TL + KDV kapsamına giriyor.