Teslimat ve İade

Kargo Ücretleri
Siparişinizi oluşturmanızla oyununuzu 1 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaya geliyor. 350 TL altı bir sipariş girerseniz de, siparişinizi 19,90 TL’ye size ulaştırıyoruz!

Hatalı / Eksik Siparişler
Oyunlarımızı bir an önce oynamak için sabırsızlandığınızın farkındayız ancak kargodan ürünleri teslim alırken, lütfen önce koliyi açarak; kutuların sağlamlığını ve eksik oyun olup olmadığını kontrol edin. Eğer kusur / eksik varsa hemen tutanak tutturun ve iade edin. Eğer bunu yapmadıysanız da sorun yok, hasarlı kargolar için bizle iletişim formu üzerinden yazabilirsiniz.
 
İade Süresi ve Şartları
Ambalajı açılmamış ürünlerin kanunen neden göstermeksizin iade süresi (cayma hakkı) 14 gündür. Ambalajını açtığınız oyunlar doğal olarak bizim için satılamaz hale geliyor. Eğer üründe bir kusur veya ayıp yoksa, Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 15. Maddesinin bize vermis olduğu haktan dolayı, ambalajı açılmış, tekrar satılamayacak olan ürünleri ne yazık ki iade alamıyoruz.

İade Süreci
İade etmek istediğiniz ürünün sipariş numarası ve iade sebebini belirtilen bir açıklamayı iletişim formu üzerinden göndermenizle size ürünün nereye ve nasıl iade edileceği ile ilgili bilgi vereceğiz ve sürecin olabildiğince hızlı ve sıkıntısız yürümesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ayıplı ürünlerin kargo iade masrafı bizim tarafımızdan karşılanır.
 
Eksik Kayıp Parça
Oyununuzu aldınız ve içerisinde bir parçanın eksik olduğunu mu gördünüz? Veya oyunun heyecanıyla kendinizi kaybederek bir kartı mı yırttınız? Veya oyun oynarken bir parça kaza kurşununa mı kurban oldu? Veya Gulyabanilerin geceleri sizin kutu oyunlarınızdan parçalar çaldığına mı inanıyorsunuz? Üzülmeyin bu dünyanın sonu değil.

Eğer bizim paketleme sırasında hata yaptığımıza inanıyorsanız fatura tarihinden 30 gün sonra belirttiğiniz ilgili eksik parçaları size bedelsiz şekilde kargoluyoruz. Diğer kötü şeylerin başınıza gelmiş olması durumunda ise, parçaları size bedelsiz gönderiyor ancak kargoyu alıcı ödemeli şekilde (kargo ücreti tahminen 30 TL) gönderiyoruz. Kayıp parça sürecini iletişim formu üzerinden başlatabilirsiniz.